پتروشیمی خراسان واحد نمونه ملی شد

در سي و پنجمين جشنواره امتنان از كارگران نخبه و گروه هاي كار و واحدهاي نمونه ملي با حضور رييس جمهور از"پتروشيمي خراسان" به عنوان واحد نمونه ملي تقدير به عمل آمد.

متن کامل خبر

 

🔶 به گزارش روابط عمومي؛ در اين آئين كه روزگذشته در كارخانه ايران خودرو ديزل برگزار شد رئیس‌جمهور با همراهی عباس علی‌آبادی وزیر صنعت، معدن و تجارت و سیدصولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اهدای لوح سپاس و تندیس ویژه از جمعی از کارگران نخبه و مديران نمونه ملي تقدیر كرد و تنديس واحد نمونه ملي را به مهندس يوسف حسني مدیر عامل پتروشیمی خراسان اهدا نمود.

🔷 مديرعامل پتروشيمي خراسان در حاشيه اين مراسم گفت: اخذ اين لوح سپاس از دستان رييس جمهور محترم و ديدار با رهبر معظم انقلاب افتخار بسيار بزرگي براي مجموعه پتروشيمي خراسان است.

🔶 مهندس یوسف حسنی اظهار داشت: درخشش مجتمع عظيم صنعتي پتروشيمي خراسان در كشور و اخذ افتخارات متعدد ملي، مرهون زحمات همكاران جان بر كف هستيم.

🔷 وي افزود: ما در پتروشيمي خراسان سعي داريم همواره بر مدار تعالي حركت كنيم و با نگاه بلند مدت به دنبال توسعه و دستيابي به افق هاي برتر باشيم.

🔶 شایان ذکر است پیش از این طی آیینی در وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی از تلاش های مهندس حسنی به عنوان مدیر نمونه ملی توسط دکتر صولت مرتضوی تجلیل شد.